UTRATA JĘDRNOŚCI / ZMARSZCZKI

DERMAPEN - MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany przy pomocy dermapena. Podczas zabiegu powstają w skórze mikronakłucia, co wywyołuje reakcję obronną skóry i uruchamia procesy regeneracyjne. W efekcie wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, zmarszczki spłycają się, skóra staje się jędrna, gładsza i nawilżona. Dzięki mikronakłuwaniu zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej niż podczas codziennej aplikacji kosmetyków.

  • demakijaż + peeling + znieczulenie miejscowe + koktajl + mikronakłuwanie + maska + krem - cena: 200 zł - 480 zł

Innowacyjna Frakcyjna Radiofrekwencja Mikroigłowa to jeden z najlepszych zabiegów medycyny estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Określany jako "nieoperacyjny lifting" oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.

  • demakijaż + peeling + znieczulenie miejscowe + mikronakłuwanie z falą radiową + głowica chłodzaca + maska + krem  cena: 600 zł - 1 900 zł

Mezoterapia igłowa to doskonały sposób na poprawę jakości skóry, polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Jest to metoda leczenia i rewitalizacji skóry wykorzystywana w medycynie estetycznej od kilkudziesięciu lat. Jest to zabieg naturalny, w pełni bezpieczny i skuteczny.

  • demakijaż + peeling + znieczulenie miejscowe + wstrzyknięcie w skórę  składników aktywnych + maska + krem - cena: 250 zł - 600 zł 

Doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów liftingujących są zabiegi RF, wykorzystujące emisję fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej, które działając na skórę właściwą, pobudzają komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.

  • demakijaż + peeling + termolifting RF + koktajl + maska + krem - cena: 200 zł - 300 zł 

KARBOKSYTERAPIA

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca.

Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia. 

  • demakijaż + karboksyterapia + krem - cena: 100 zł - 300 zł 

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek: 

11.00 - 19.00

TILEA Spółka z o.o. 

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn

NIP 742-22-67-367; REGON 384386364

kapitał zakładowy 50 000 zł