TOP 10 Największe Hity HIGH-TECH

Innowacyjna FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA - to jeden z najlepszych zabiegów medycyny estetycznych ostatnich kilku lat na świecie.

Określany jako "nieoperacyjny lifting" oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

LIPOLIZA INIEKCYJNA - to obecnie najnowocześniejszą metoda pozwalająca na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej.

Formuła Lipo Lax+ powoduje natychmiastowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej (lipolizę). Lipoliza to nic innego jak nieinwazyjne modelowanie sylwetki, polegające na iniekcyjnym podaniu substancji czynnych powodujących rozpuszczenie komórki tłuszczowej. W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. „Obrzęknięte” komórki pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, z którą trafiają do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W efekcie zabiegowym nadmiar nagromadzonej tkanki zanika, a obwód miejsca zabiegowego widocznie maleje. Zabieg jest bezpieczny i nie wymaga żadnego przygotowania ani czasu rekonwalescencji, a jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach.

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek: 

11.00 - 19.00

po wcześniejszym uzgodnieniu

UFK Spółka z o.o. 

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn

NIP 742-22-54-962; REGON 366600759

kapitał zakładowy 20 000 zł