TERMOPLASTYKA RF

Fale radiowe RF to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała.

RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych w których zawarte są trójglicerydy.

Pod wpływem temperatury dochodzi do rozpuszczenia i rozbicia tkanki tłuszczowej czyli tzw. lipolizy. Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.

Termoplastyka RF + Vacuum + Terapia LED jest to jedna z najnowszych technologii z użyciem Fal Radiowych połączonych masażem próżniowym Vacuum oraz terapii LED.

Powstało z połączenia trzech, już świetnie znanych metod - czyli masażu bańką chińską, technologi rozbijania cellulitu za pomocą fal radiowych oraz stymulacji światłem LED.

Naukowcy wpadli na pomysł aby połączyć te metody i wykorzystać synergizm ich działania. W końcu cellulit, będący zmorą wielu pań, nie poddaje się tak łatwo i trzeba czasem podjąć wiele działań aby go zlikwidować bądź ograniczyć.

Urządzenie, które oprócz rozgrzewania Falami Radiowymi wykorzystuje właśnie podciśnienie powodując odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Zarówno podciśnienie jak i siła fali radiowej są regulowane i dostosowywane każdorazowo do potrzeb poddawanej zabiegowi osobie.

 

Wskazania:

  • cellulit 1 i 2 stopnia,

  • nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa,

  • brak jedności i elastyczności skóry,

  • osłabienie skóry podczas diet odchudzających i po ciąży,

  • przy kuracjach odchudzających i oczyszczających organizm.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża,

  • cukrzyca,

  • części metalowe np. rozrusznik serca, proteza.

 

Częstotliwość zabiegów: 1- 2 razy w tygodniu 

Umów się na wizytę

tel.  510 174 119

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:  11.00 - 19.00

Sobota: po wcześniejszym uzgodnieniu

Tilea Instytut Zdrowia i Urody Ewa Olszewska   

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn