LACTOBIONIQUE - pielęgnacja cery wrażliwej, atopowej, z trądzikiem różowatym, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Zabieg LACTOBIONIQUE to absolutny HIT w dziedzinie kosmetyki. Kwas laktobionowy w odróżnieniu od kwasów AHA, nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i w związku z tym może być stosowany latem. 

Ten polihydroksykwas, ze względu na obecność licznych grup hydroksylowych wiąże wodę w naskórku i posiada silne właściwości nawilżające i antyoksydacyjne. Łagodnie a jednocześnie intensywnie regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, dzięki czemu może być stosowany w pielęgnacji skóry z AZS (atopowym zapaleniem skóry), trądzikiem różowatym, przez kobiety w ciąży i karmiące, w łojotokowym zapaleniu skóry oraz w trakcie leczenia retinoidami i sterydami, zmniejszając skutki uboczne ich działania.

Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po intensywnych zabiegach dermoestetycznych, wzmacnia mechanizmy naprawcze, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, działa antyoksydacyjnie, co zapobiega tworzeniu się zmarszczek, teleangiektazjii i zwiotczeniu skóry.

Wszystkie produkty linii Lactobionique zawierają optymalnie dobrane stężenia kwasu laktobionowego oraz wyjątkowy, przeciwzmarszczkowy, nowatorski kompleks SCULPTESSENCE chroniący kolagen i stymulujący syntezę kwasu hialuronowego.

Przebieg zabiegu: demakijaż + 20% kwas laktobionowy + maska kremowa + masaż na 12% kwasie laktobionowym + maska algowa + krem 

Częstotliwość zabiegów: seria 4 - 6 zabiegów co tydzień lub jako pojedynczy zabieg łagodzący

 

Umów się na wizytę

tel.  510 174 119

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:  11.00 - 19.00

Sobota: po wcześniejszym uzgodnieniu

Tilea Instytut Zdrowia i Urody Ewa Olszewska   

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn