CERA SUCHA

Collagenique - KOLAGEN Z GŁĘBIN MORZA

Wszyscy doskonale wiemy jak bezcenny dla naszej skóry jest kolagen. To białko, które jest jednym z głównych składników tkanki łącznej i stanowi ok 30% białek w naszym organizmie. Odpowiedzialne jest ono za sprężystość, jędrność, nawilżenie skóry, a także za nieustającą odnowę komórek.

Collagènique - zabieg kolagenowej regeneracji i nawilżenia skóry oparty na rewelacyjnych składnikach anti-age. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Składniki aktywne wnikają w głębokie warstwy skóry wiążą wilgoć, a tym samym ujędrnią i wygładzą skórę zmniejszając tym samym widoczność zmarszczek.

  • demakijaż + peeling + ampułka + mezoterapia bezigłowa + maska kremowa + masaż  + krem
  •  cena: twarz - 200 zł; twarz, szyja, dekolt - 250 zł

LACTOBIONIQUE - ZABIEG NA 20% KWASIE LACTOBIONOWYM

Zabieg LACTOBIONIQUE to absolutny HIT w dziedzinie kosmetyki. Kwas laktobionowy w odróżnieniu od kwasów AHA, nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie UV i w związku z tym może być stosowany latem. Ten polihydroksykwas, ze względu na obecność licznych grup hydroksylowych wiąże wodę w naskórku i posiada silne właściwości nawilżające i antyoksydacyjne. Łagodnie a jednocześnie intensywnie regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia i stany zapalne, dzięki czemu może być stosowany w pielęgnacji skóry z AZS (atopowym zapaleniem skóry), trądzikiem różowatym, przez kobiety w ciąży i karmiące, w łojotokowym zapaleniu skóry oraz w trakcie leczenia retinoidami i sterydami, zmniejszając skutki uboczne ich działania.

  • demakijaż + 20% kwas laktobionowy + maska kremowa + masaż na 12% kwasie laktobionowym + maska algowa + krem
  •  cena: twarz - 200 zł; twarz, szyja, dekolt - 250 zł

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek: 

11.00 - 19.00

TILEA Spółka z o.o. 

ul. gen. Władysława Sikorskiego 57

11-400 Kętrzyn

NIP 742-22-67-367; REGON 384386364

kapitał zakładowy 50 000 zł